12. 06. 2024

Vzdělávání ve vodíkových technologiích – v centru vodíkového VET fóra

IMG 2150 | Vzdělávání ve vodíkových technologiích – v centru vodíkového VET fóra

Ve dnech 9. – 11. května se v Belgii konalo prestižní Vodíkové fórum odborného vzdělávání a přípravy. Tato událost přilákala odborníky, výzkumníky i profesionály z různých oblastí, kteří se zabývají vodíkovými technologiemi a jejich aplikacemi. 

Účastníci fóra měli příležitost dozvědět se více o vodíku a jeho využití v mobilitě. Diskutovaná témata zahrnovala široké spektrum aspektů spojených s vodíkovou technologií, zejména pak palivové články a jejich aplikace. Významná část programu byla věnována bezpečnosti při manipulaci s vodíkem, což zahrnovalo jak bezpečnostní opatření při práci s vodíkovými nádržemi, tak i provoz vodíkových čerpacích stanic.

Toto fórum představuje klíčový krok v posílení povědomí o vodíkových technologiích a jejich potenciálu pro udržitelnou mobilitu. Významné bylo také sdílení zkušeností a nejnovějších poznatků mezi odborníky, což přispěje k dalšímu rozvoji a implementaci vodíkových řešení v praxi.

Jsme rádi, že jsme mohli být součástí.

Tato akce proběhla v rámci projektu: TPA – Inovační centrum pro transformaci vzdělávání – CZ.10.03.01/00/22_003/0000072.