Často kladené dotazy

Nenašli jste, co jste hledali?

brain pageintro | Časté dotazy
Jak si stáhnu Eduboxy?

Pro stažení EduBoxu je třeba soubor uložit z uvedeného odkazu do počítače, odzipovat, následně spustit exe soubor. Měla by se objevit hláška k instalaci ovladače, kterou je třeba odsouhlasit. Ovladač se stáhne. Při znovukliknutí na exe soubor se aplikace spustí.

Jak implementovat EduBoxy do výuky?

Po stažení EduBoxu je možné využít část nebo celý balíček materiálů. Jak s materiály pracovat se můžete naučit na vzdělávacích workshopech, které MTA pořádá. Přihlásíte se na ně přes záložku vzdělávání (proklik).

Zajímá mě téma, které není zpracované. Můžu ho navrhnout ke zpracování?

Pokud Vás zajímá téma, které jste v knihovně EduBoxů nemohli najít, neváhejte se na nás, prosím, obrátit přes kontaktní formulář, e-mail nebo telefonicky. Je možné, že téma, které hledáte, je už rozpracováno. Pokud ne, rádi ho zařadíme do témat.

Chtěl bych se podílet na tvorbě jednoho z EduBoxů, jak můžu přispět?

Pokud se chcete podílet na tvorbě EduBoxu a jste na určité téma odborníkem, neváhejte se na nás, prosím, obrátit přes kontaktní formulář, e-mail nebo telefonicky.

Kdy budou spuštěny další EduBoxy?

Momentálně se náš vývoj plně soustředí na vývoj EduBoxů a jejich aktualizaci. Postupně přidáváme nové funkce, zlepšujeme uživatelské rozhraní a zjednodušujeme dostupnost a používání EduBoxů. Nicméně již nyní si můžete stáhnout pracovní balíčky s jednotlivými EduBoxy v jejich alfa verzi.

Jak se přihlásím na vzdělávací workshop?

Na vzdělávací workshop se přihlásíte v záložce „vzdělávání“ (proklik) přes on-line objednávací systém Reenio. Po přihlášení v systému Vám přijde potvrzovací e-mail s detailními informacemi.

Našel jsem v EduBoxu chybu, jak ji nahlásím?

Vážíme si každé zpětné vazby, kterou nám dáváte. Jsme rádi za každý podnět a zlepšení – kontaktujte nás, prosím, přes kontaktní formulář, e-mail nebo telefonicky.

Je možné zorganizovat vzdělávací workshop přímo na naší škole?

Ano, vzdělávací workshop je možné zorganizovat přímo na škole. Je však třeba, aby se naplnila kapacita workshopu (min. 10 účastníků). Účastnický poplatek je stejný, jako u workshopu v našich prostorách.

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám, co Vás zajímá. Rádi Vám poskytneme více informací.

    *povinné položky
    Odesláním formuláře souhlasíte s GDPR.