EduBoxy — Témata

Jaká témata jsou zpracována?

brain pageintro | Témata

3D tisk

Aditivní technologie hrají významnou roli při výrobě prototypů i při sériové výrobě. Moduly obsahují jak základní informace o tiskových postupech od úplných začátků, tak i zajímavosti pro pokročilé uživatele.

Detail tématu
Stáhnout

Automatizace

Automatizace je klíčovým prvkem v mnoha průmyslových odvětvích, kde se stala nepostradatelným nástrojem pro moderní výrobu. V oblasti automatizace se specializujeme na využití inovativních technik a postupů pro zvyšování efektivity a kvality výroby.

Detail tématu
Stáhnout

Robotika

Robotika je fascinujícím a rychle se rozvíjejícím oborem, který nachází uplatnění ve širokém spektru aplikací, od průmyslové výroby a zdravotní péče po autonomní vozidla a vědecký výzkum. Naše moduly o robotice nabízejí komplexní vhled do tohoto oboru a pomáhají uživatelům porozumět a ovládat tuto inovativní technologii.

Detail tématu
Stáhnout

Pneumatika

Pneumatika hraje klíčovou roli v široké škále průmyslových aplikací, od automobilového průmyslu až po průmyslové stroje a zařízení. Naše eduboxy se zaměřují jak na užitečné informace a základní znalosti, tak na moderní a pokročilé technologie v odvětví pneumatických systémů.

Detail tématu
Stáhnout

Future Mobility

Budoucí mobilita představuje klíčový prvek, který formuje naše města, dopravní systémy a způsob, jakým se pohybujeme a přepravujeme zboží. Naše moduly o budoucí mobilitě nabízejí rovněž perspektivu udržitelnosti, ekologie, energetické infrastruktury a dalších klíčových témat, spojených s budoucí dopravou.

Detail tématu
Stáhnout

Ostatní

Naše eduboxy tématicky zaměřujeme i na další oblasti, jako např. strojírenství, inteligentní domácnost či převodové mechanismy…

Detail tématu
Stáhnout